Na polskim rynku jest już dostępny nowy katalog filtrów kabinowych Valeo, zawierający 494 referencje.

Filtr kabinowy jest odpowiedzialny za jakość powietrza, którym oddycha kierowca i osoby podróżujące samochodem. Valeo ma w swojej ofercie trzy linie filtrów kabinowych, dopasowane do potrzeb klientów:

  • ClimFilter™ Supreme: filtr antyalergiczny, zapewniający 96% skuteczność zatrzymywania alergenów, co potwierdził test praktyczny przeprowadzony przez laboratorium ANALYZAIR pod nadzorem organizacji RNSA
  • ClimFilter™ Protect: fitr wyposażony w warstwę z aktywnym węglem
  • ClimFilter™ Comfort: jednowarstwowy filtr kabinowy

Untitled-1-12

Katalog umożliwia bardzo łatwe dopasowanie każdego rodzaju filtra kabinowego do danego samochodu – także tych najnowszych. W ostatnim czasie Valeo wprowadziło do sprzedaży 30 nowych referencji filtrów do premierowych modeli aut takich jak Renault Espace V generacji, Renault Megane IV generacji czy Kadjar.

Untitled-1x

Każda pozycja w katalogu jest opatrzona zdjęciem, z podaniem dokładnych wymiarów filtra oraz instrukcji montażu w samochodzie osobowym lub lekkim pojeździe dostawczym. Wynika to ze strategii Valeo „We Care For You”, która łączy szeroką dostępność części do różnych modeli z łatwym dostępem do informacji na ich temat.