1. Jesteś tutaj: home
  2. Aktualności
  3. Boll - środki chemii samochodowej oraz dodatków lakierniczych
Dariusz Rąpała, 19.06.2020 14:24:49
Boll  - środki chemii samochodowej oraz dodatków lakierniczych

Boll - środki chemii samochodowej oraz dodatków lakierniczych

Boll to jedna z bardziej rozpoznawalnych Polskich marek, produkująca różnego rodzaju chemię samochodową. Firma działa nieprzerywanie od 1993 roku.


Boll to jedna z bardziej rozpoznawalnych Polskich marek, produkująca różnego rodzaju chemię samochodową. Firma działa nieprzerywanie od 1993 roku. Przez lata zdobywając doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Dzięki temu, dziś są liderem w tym co robią. Każdy warsztat, mechanik, czy też po prostu majsterkowicz zna ich produkty. Boll posiada bardzo bogaty asortyment produktów. Praktycznie od środków do konserwacji podwozia, różnego rodzaju smary, lakiery, podkłady, szpachlówki, akcesoria lakiernicze, a na środkach pielęgnacyjnych nadwozia kończąc. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom rozszerzyliśmy swój asortyment o produkty Boll. Dzięki temu, możecie u nas dostać praktycznie wszystkie produkty marki Boll na miejscu, od ręki i w przystępnej cenie.

 

Oferta można poznać na naszym katalogu internetowym www.mytnik.com.pl lub też odwiedzając naszą hurtownię Mytnik na ulicy Krakowskiej 234 w Tarnowie.

Na pewno każdy znajdzie to, czego szuka. Również jak zwykle służymy profesjonalnym doradzwtem naszych wyspecjaliznowanych pracowników.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty !