1. Jesteś tutaj: home
  2. Aktualności
  3. Czas na WOSK !! - SOFT 99
Dariusz Rąpała, 2020-06-04 14:45:11
Czas na WOSK !! - SOFT 99

W naszej ofercie już od dłuższego czasu jest dostępna pełna oferta wysokiej jakości produktów marki SOFT 99.


W naszej ofercie już od dłuższego czasu jest dostępna pełna oferta wysokiej jakości produktów marki SOFT 99. Na naszej stronie https://mytnik.com.pl/katalogi/kosmetyka-chemia-akcesoria?nodeId=SOFT&segment1=soft99  znajdziecie znajdziecie aż kilkanaście propozycji, które spełnią oczekiwania profesjonalnych detailerów, pasjonatów detailingu i początkujących hobbystów. Po które rozwiązanie sięgnąć?
NEW FUSSO COAT
Japońska legenda i absolutny europejski bestseller. Wybór ponad 10 milionów kierowców! Niedościgniona formuła oparta o polimery fluorowe zaciera granice pomiędzy woskami i powłokami.
 

FUSSO COAT F7
Fusso Coat F7 to łatwy w użyciu i niebywale skuteczny preparat chroniący karoserię samochodu przed kwaśnymi deszczami i promieniami UV. Można go stosować do wszystkich kolorów lakierów!
 


AUTHENTIC PREMIUM
Definicja detailingu zamknięta w perfekcyjnym opakowaniu! Authentic Premium oparty jest o naturalną Carnaubę. Stworzony, by dawać przyjemność z pracy i wydobywać z lakierów ich naturalny blask.
 

NEW SOFT99 SERIES
Serie New Soft99 tworzą trzy podstawowe woski, które od 1984 roku nie przestają fascynować miłośników pielęgnacji samochodowej!
 

NEW SCRATCH CLEAR
Zniszczony lakier bez cienia dawnego blasku? Pełno widocznych zarysowań? Zapewnij mu kurację odmładzającą z woskiem New Scratch!
 

MIRROR SHINE WAX
Czy można skrócić czas woskowania do kilku chwil? Z Mirror Shine to możliwe! Po prostu nanieś wosk na element i od razu spoleruj.
 

KING OF GLOSS WAX
Król połysku! Znakomity efekt i łatwość aplikacji! W pełni syntetyczna formuła gwarantuje łatwą aplikację przy zachowaniu znakomitej trwałości i hydrofobowości.
 

EXTREME GLOSS WAX
Klasyka pośród wosków hybrydowych. Syntetyczna baza z domieszką naturalnej Carnauby sprawia, że Kiwami świetnie podkręca wygląd lakieru i zachowuje przy tym znakomitą trwałość.
 

HANNERI WAX
Hanneri to prawdziwa klasyka pośród wosków. Obecny na rynku od ponad 50 lat, był jedną z pierwszych pozycji na liście od Soft99.
 

HYDRO GLOSS WAX
Innowacyjna seria wosków opracowanych z myślą o pielęgnacji profesjonalnych powłok ochronnych. Rewolucyjna technologia pozwoliła zastąpić klasyczne rozpuszczalniki wodą!
 

WATER BLOCK WAX
Zapomnij o osadach z twardej wody i kwaśnego deszczu. Połączenie karnauby oraz syntetycznych polimerów tworzy hydrofobowa powłokę o naturalnym, eleganckim blasku.
 

WATER BLOCK SUPER SPLASH
Obowiązkowa pozycja dla fanów hydrofobowości. W pełni syntetyczna formuła Water Blocka pozwala cieszyć się idealnie okrągłymi kroplami i zrzutem wody na absolutnie mistrzowskim poziomie.
 


Sięgnij po Rain Dropa! To ekspresowa powłoka do wszystkich powierzchni. Wystarczy zastosować ją na mokrą powierzchnię, wytrzeć do sucha i gotowe! Perfekcyjny połysk i ochrona w zaledwie dwóch krokach.
RAIN DROP BAZOOKA
Rain Drop to ekspresowy środek do zabezpieczenia wszystkich powierzchni samochodu! Aplikowany bezpośrednio po myciu, na mokrą powierzchnię, świetnie sprawdza się w roli samodzielnego zabezpieczenia lub wzmocnienia wcześniej aplikowanych powłok. Zapewnia silny efekt hydrofobowy, połysk, ochronę i maskuje drobne rysy.