trasy dowozowe
Do zamknięcia trasy
trasy dowozowe
Do wyjazdu trasy
  1. Jesteś tutaj: home
  2. URZĄDZENIE ROZRUCHOWE GB70
keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

URZĄDZENIE ROZRUCHOWE GB70

Kod towaru: GB70

Cena

1101,50 1101,50 1024,39 brutto
895,53 895,53 832,84 netto / SZT.
Produkt: done Dostępny
Stany
1
Dziś popołudniu
0

NOCO Boost HD GB70
2000 amperowe 12 V wyjątkowo bezpieczne przenośne urządzenie rozruchowe, litowe, do pojazdów z silnikami benzynowymi do 8 litrów i z silnikami diesel do 6 litrów
Uruchom rozładowane akumulatory-Bezpiecznie uruchom rozładowany akumulator w kilka sekund, dzięki temu niewielkiemu, ale mocnemu, 2000A przenośnemu litowemu urządzeniu rozruchowemu - do 40 rozruchów na jednym ładowaniu - przystosowane do silników benzynowych o pojemności do 8 litrów i silników diesla do 6 litrów.
Bardzo bezpieczne - bezpieczne i łatwe w obsłudze urządzenie rozruchowe do akumulatora samochodowego bez obaw o nieprawidłowe podłączenie lub iskrzenie. Bezpiecznie podłącz do dowolnego 12-woltowego samochodowego akumulatora dzięki naszej technologii chroniącej przez iskrzeniem i odwrotną polaryzacją.
Wielofunkcyjne - to urządzenie rozruchowe, przenośny power bank, latarka LED i przenośne zasilanie 12V . Naładuj smartfony, tablety i inne urządzenia USB. Można go łatwo ładować z dowolnego zasilanego portu USB w 3 godziny przy 2,1 A. Dodatkowo zintegrowana latarka LED o strumieniu światła 400 lumenów z siedmioma trybami światła, w tym stroboskopem awaryjnym i SOS. Ponadto 12-woltowy, 15-amperowy port wyjściowy do zasilania dowolnych urządzeń 12V prądu stałego, takich jak kompresory do opon, inwertery i inne.
Zaawansowana konstrukcja - nasze najbardziej zaawansowane przenośne urządzenie rozruchowe do akumulatorowów samochodowych. Wyposażone w technologię litowo-wysokowyładowczą dla bezpiecznej pracy w każdym klimacie. Wytrzymała i wodoodporna obudowa o stopniu ochrony IP65. Gumowana, wyprofilowana obudowa, która zapobiega zarysowaniu lub uszkodzeniu powierzchni. I wyjątkowo kompaktowa i lekka konstrukcja o wadze zaledwie 2,27 kg.
Zawartość opakowania - GB70 Bardzo bezpieczne przenośne urządzenie rozruchowe, litowe do akumulatorów wytrzymałe zaciski akumulatorów, złącza męskie i żeńskie XGC, kabel przedłużający XGC, kabel ładujący Micro USB, torba do przechowywania z mikrofibry, instrukcja obsługi.
Zaprojektowane w USA!
Specyfikacje
Wartość prądu rozruchowego: 2000 Amperów (w okresie szczytowym)
Typ akumulatora: 12 V Kwasowo - ołowiowe
Wewnętrzna bateria urządzenia: 56 Wato-godzina Litowo - jonowa
USB wejście: 2,1 Amperów
USB wyjście: 2,1 Amperów
XGC wejście: 12 V prąd stały, 3 A szybkie ładowanie (3 godziny naładowanie)
XGC wyjście: 12 V prąd stały, 15 A zasilanie (np. kompresory do opon, Inwertorys, światła LED Lights itp.)
Silniki benzynowe do: 8.0 Litrów
Siliniki diesla do: 6.0 Litrów
LED strumień świetlny: 400 Lumenów
Zawartość opakowania:

GB70 Litowe Urządzenie rozruchowe do akumulatorów
XGC 12V Męskie Złącze
XGC Kabel przedłużajacy
Micro USB kabel
XGC 12V Żeńskie Złącze
Intrukcja obsługi